Збори викладачів і співробітників факультету механіки та енергетики

9 вересня 2015 року відбулися збори викладачів і співробітників факультету механіки та енергетики Львівського НАУ, на яких були підведені підсумки роботи колективу за минулий навчальний рік та визначені основні завдання на 2015–2016 н.р.

На зборах з доповіддю виступив декан факультету Ковалишин С.Й., який зазначив, що в поточному навчальному році основна увага повинна бути спрямована на підвищення якості підготовки студентів. Для цього необхідно суттєво поліпшити:

  • роботу кафедр стосовно організації проведення занять;
  • методичне  забезпечення дисциплін, особливо тих, які в цьому році введено в навчальний процес;
  • наукову роботу шляхом підготовки проектів для участі в конкурсах, оголошених Міністерством освіти і науки України на 2016 рік,  та в програмі «Горизонти – 2020»;
  • проходження навчальних, виробничих та технологічних практик шляхом вибору нових баз, особливо закордонних;
  • співпрацю з різного профілю сільськогосподарськими, машинобудівними та іншими підприємствами в плані використання їх як місць стажування та можливого працевлаштування;
  • матеріально-технічне забезпечення кафедр через створення лабораторій відомих фірм, розміщення на площах кафедр виставкових зразків, міні-виставок новітнього обладнання сільськогосподарського, енергетичного, переробного виробництв.

Хочеться відзначити, що є вже перші результати реалізації поставлених на зборах питань. На факультет завітала  директор машинобудівного підприємства «CFT-Ukraine» Євгенія Володимирівна Онишко. «CFT-Ukraine» – це  металобробне  підприємство, яке спеціалізується  на виробництві  машин і механізмів  з  нержавіючої сталі, вуглецевої сталі, алюмінію, пластику, бронзи  для харчової промисловості. Фірма  займається виробництвом технологічних ліній, що використовуються в переробній і харчовій галузі  і має 10-літній досвід праці з країнами ЕС. 

Її приїзд був присвячений подальшому розширенню співпраці  фірми «CFT-Ukraine» з факультетом, оскільки впродовж останнього року ряди її інженерно-технічного персоналу поповнили 6 випускників нашого факультету. Для поліпшення якості підготовки фахівців машинобудівного профілю  Євгенія Володимирівна запропонувала оформити новітню лабораторію фірми «CFT-Ukraine» на базі кафедри машинобудування та подарувала новітній комп’ютер для новоствореного  комп’ютерного класу САПР. Факультет щиро вдячний фірмі «CFT», особливо його директору  Є.В. Онишко за таку співпрацю і сподівається, що вона стане добрим прикладом для інших.

Back to the list

Latest News