CFT Ukraine

Завершені проекти

На цій сторінці презентуємо деяікі приклади завершених проектів щоб продемонструвати наші можлівости та досвід.

Ваш проект може буті іншим. Ми будемо раді його обговорити.

Презентуємо приклади готових проектів, які ми виконували для європейських компаній. В основому це напрямок харчової промисловості. При цьому спектр наших можливостей значно ширше.

Ваш проект може бути з будь-якої сфери виробництва. Ми будемо раді його обговорити.

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР

Цей стрічковий конвеєр повністю розроблений і виготовлений нашими фахівцями. Він сконструйований таким чином, що його можна легко адаптувати до потреб виробництва.

Цей стрічковий конвеєр повністю розроблений і виготовлений нашими фахівцями. Він сконструйований таким чином, що його можна легко адаптувати до потреб виробництва.

РОЛИКОВИЙ КОНВЕЄР

Прямолінійний роликовий конвеєр з електроприводом. Робоча поверхня похила. Конвеєр виготовлений з європейської нержавіючої сталі AISI304 для харчової промисловості. Він підходить для великих навантажень.

Роликовий конвеєр з прямо-направленою робочую поверхнею з фіксованим  кутом нахилу. Конвеєр виготовлений з європейської нержавіючої сталі AISI304 для харчової промисловості. Розроблений  для переміщення продукції, щоб витримувати високі  навантаження.

ПАСТЕРИЗАТОР

Промисловий пастеризатор для італійської компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв. Складається з десяти секцій, які становлять один великий комплекс. Потужність цього обладнання складає десятки тонн продукції на добу.

Промисловий пастеризатор для італійської компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв. Складається з десяти секцій, які становлять один великий комплекс. Потужність цього обладнання складає десятки тон продукції на добу.

ДЕТАЛІ ТА МЕХАНІЗМИ

Приклади різних деталей, компонентів та механізмів з нержавіючої сталі, заліза та пластику.

Приклади деталей, компонентів та механізмів, які ми виготовляємо з нержавіючої сталі, заліза та пластику.

ФОРМА ЗАПИТУ

  Ваше Ім'я*

  Ваш E-mail*

  Ваша компанія*

  Тема*

  Повідомлення*

  Прикріпити файли (pdf, dwg до 20Mb)